תיבות דואר לבניין מגורים

מגוון רחב של תיבות דואר לבניין מגורים ולבית פרטי

תיבות דואר לבית פרטי או בניין מגורים. לפני שאנו פונים לרכוש תיבות דואר לבניין מגורים או לבית הפרטי שלנו, אנו שואלים את עצמנו: איפה קונים תיבת דואר? מה טווח המחירים? האם ניתן להוסיף חריטה? פתקית?אצלנו בחברת דיל עוז בע"מ ניתן למצוא מגוון רחב של תיבות דואר, מערכת אינטרקום, דלתות כניסה ודלתות אוטומטיות לבניין ולבית.

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנות פנו אלינו בטלפון 1-800-285-295 או דרך צור קשר באתר.

בכל בניין מגורים אנו נמצא תיבות דואר השייכים לדיירים. בבניין חדש, בניין שעובר שיפוץ או בבניין הרוצה שינוי נמצא תיבות דואר בשלל צורות,צבעים וסגנונות. ניתן לשלב בכל בניין דלתות כניסה, דלתות אוטומטיות או מערכת אינטרקום לפי דרישת הלקוח.

חברת דיל עוז בע"מ מספקת אופציות מגוונות לתיבות דואר

תיבות דואר עם ציפוי אנודייז : שכבה של אלומיניום אוקסיד הנוצרת בתהליך אלקטרוכימי. משתמשים בה לציפוי והיא נותנת עמידות גבוהה בפני שחיקה, עמידות אנטי קורוזיבית טובה ובידוד חשמלי למתח גבוה בטמפרטורות גבוהות. תיבות דואר אלו מגיעות בצבע כסף או ברונזה.
תיבות דואר RAL: תיבות דואר עם גימור צבע של מניפת RAL, שיטה זו הינה צביעה בתנור. צביעה בתנור יש יתרונות רבים כגון איכות גבוהה של התוצר הסופי, יכולת להשלים את המלאכה במהירות ושומר על תיבות הדואר מפני חלודה ופגיעות מזג האוויר. בשיטה זו ניתן לבחור ממניפת הצבעים של RAL כולל תיבות דואר בצבע לבן. שיטת גימור RAL נותנת לתיבת הדואר מראה חלק, נקי וקלאסי.

תיבות דואר מעוצבות לבתים משותפים ופרטיים

אצלנו בחברת דיל עוז בע"מ ניתן להזמין מגוון רחב של תיבות דואר מעוצבות במידות וכיתוב לבחירת הלקוח. ניתן להזמין אצלנו תיבות דואר לבתים פרטיים ולהוסיף להם את החותמת האישית שלכם. אם מדובר על צבע ייחודי או חריטה מיוחדת,מקום לפיתקית או גודל מסיום, אנחנו הכתובת. בחברת דיל עוז בע"מ ניתן להוסיף על גבי תיבת הדואר שם משפחה, עורך דין, חברה, מספר בית וכו'. ניתן להזמין תיבות בגודל סטנדרטי של 20 ס"מ רוחב ו30 ס"מ גובה או ניתן לבצע הזמנה מיוחדת לפי בקשתכם.

לפרטים נוספים, הצעות מחיר ללא תשלום והזמנות 1-800-285-295 או במייל diloz111@gmail.com