דלתות אוטומטיות

דלתות הזזה אלגנטיות ומודרניות,אוטומטיות בעלות חיישנים מתקדמים

חברת דיל עוז בע"מ מתמחה ביצור והתקנת דלתות אוטומטיות לסוגיהן. המערכות אלקטרומכניות מתוצרת מיטב החברות.ההתקנה מקצועית ובאחריות היצרן. ניתן לבחור בדלת הזזה אוטומטית או דלת ציר אוטומטית. ניתן לשלב עם תיבות דואר, מערכת אינטרקום ועוד.

צרו קשר לטלפון מספר 1-800-285-295 או במייל diloz111@gmail.com ואנו נפיק עבורכם הצעת מחיר ללא תשלום.

חברת דיל עוז בע"מ מתמחה ביצור והתקנת דלתות אוטומטיות לסוגיהן. אנו בוחרים את המערכות אלקטרומכניות מתוצרת מיטב החברות. חברת דיל עוז בע"מ הינה בעלת ניסיון רב שנים בההתקנה מקצועית ובאחריות היצרן. אצלנו ניתן לבחור בדלת הזזה אוטומטית או דלת ציר אוטומטית.

חשיבותה של דלת כניסה אוטומטית

דלת כניסה לבניין צריכה לשרת את הדיירים בצורה הבטוחה והנוחה ביותר. הדלת צריכה להיות שימושית יותר עם מפתח רחב ומלא, לכלול מערכת הגנה עם חיישנים ולהיטרק בשקט.
בדלת אוטומטית של חב' דיל עוז בע"מ אנו נביא את הנסיון שלנו, בתחום דלתות הכניסה לבניינים, אנו נוזיל את העלויות ובנוסף נתאים את לוח הזמנים ותנאי התקן לדלתות הכניסה.

חברת דיל עוז בע"מ תכוון את ועד הבית ותנחה אותו לקבל החלטות נבובות ונכונות בכל מיקרה לגופו של עניין. הדלתות האוטומטיות נפתחות ברגע שהן מזהות בעזרת החיישנים שאדם עומד לצאת מן הבניין. לעומת זאת שאדם מעוניין להיכנס לתוך הבניין, המערכת האוטומטית תמתין לפקודה מלוח האינטרקום או הקודן, או פתיחה מתוך דירה שבבניין.

דלת אוטומטית של חברת דיל עוז בע"מ מעצבת את הכניסה לבניין ויוצרת אווירה אלגנטית ומודרנית. הדלתות מותקנות בתוך פרופילים צרים או רחבים. בחירת צבע האלומיניום או צבע הזכוכית, הן בידי ועד הבית. במידה והזכוכית שקופה, הלובי יהייה מואר ובתוספת צמחייה ותאורה נכונה תהייה תחושה של יוקרה ויופי. בדלת הזזה אוטומטית, אין צורך לגעת בידיים, מכיוון שהיא נפתחת לקראתכם, ולכן היא תמיד תיראה נקייה ומזמינה.

חברת דיל עוז בע"מ מספקת דלת אוטומטית דו כנפית, דלת אוטומטית חד כנפית או דלת כנף אוטומטית על ציר. במנגנון של דלת על ציר ניתן להשתמש גם בדלת קיימת, לאחר התאמה.

אנו מתמחים בייצור והתקנה של דלתות זכוכית אוטומטיות. המערכות עוברות בקרת איכות וזאת כדי לשמור על בטיחות הדיירים. בנוסף קיימת הנוחות של פתיחת הדלתות כשהידיים תפוסות בשקיות וחפצים. הדלתות האוטומטיות כוללות חיישנים המונעים מהן להיסגר כל עוד יש בקו הסגירה חפץ כלשהו. מערכת זו באה למנוע סגירת דלתות על בני אדם ובעלי חיים.

חברת דיל עוז מייצרת ומתקינה סוג נוסף של דלתות חשמליות אוטומטיות והן דלתות קרוסלה, את הדלתות האלו ניתן לראות בדר"כ בכניסה לקניונים, מגדלי משרדים ובמקומות אשר ישנה זרימה גדולה של אנשים. היתרון של דלתות כניסה אלו שהן מאפשרת זרימה חופשית פנימה והחוצה לציבור ובכך מונעת עיכובים ותורים מיותרים. דלתות אלו פועלות ע"י חיישני קרבה, ברגע שאדם נכנס לקרוסלה היא מתחילה להסתובב אוטומטית ללא מגע ידיים (כמו דחיפת הדלת) ומאפשרת לאותו אדם לצאת ולהיכנס בחופשיות, כאשר אין תנועה של אנשים הקרוסה עוצרת לבד עד הפעולה הבאה.

בעת הפסקת חשמל הדלתות נפתחות באופן אוטומטי.

חברת דיל עוז בע"מ תשמח לפגוש את נציגי הבניין ולייעץ לכם בצורה המקצועית ביותר ללא תשלום.

לפרטים נוספים והצעת מחיר ללא תשלום פנו עוד היום לטלפון 1-800-285-295 או במייל diloz111@gmail.com