תיבות דואר

דלתות כניסה בשילוב אינטרקום ותיבות דואר

תיבות הדואר של דיל עוז בע"מ מיוצרות במפעלנו בהקפדה יתרה, ומהחומרים התקניים והאיכותיים ביותר. ניתן להזמין את תיבת הדואר במידות שונות ובצבעים שונים. ישנן תיבות דואר המיועדות למוסדות, קיבוצים, לחלוקה מרכזית מגב התיבה וישנן תיבות בודדות לבתים פרטיים ווילות. אצלנו ניתן להזמין תיבות דואר עכשוויות, מודרניות ואיכותיות.
לפרטים נוספים ולהצעות מחיר ללא תשלום פנו עוד יום בטלפון: 1-800-285-295 או במייל diloz111@gmail.com

חברת דיל עוז בע"מ מייצרת את התיבות על פי התקן ובמבחר דגמים. ההתקנה מקצועית והשירות של החברה ניתן ללקוחות במהירות ואמינות.התיבות הנפוצות ביותר הן תיבות עמוקות להכנסת A4  ודברי דואר גדולים . לתיבות אלה, ניתן להוסיף מעמדים בדגמים שונים. אנו מייצרים תיבות דואר לבתים פרטיים על פי הזמנה, בשילוב אינטרקום. תיבות הדואר יכולות לעבור צביעה בתנור ולקבל את הגוון על פי בחירת הלקוח.

תיבות הדואר של המאה החדשה עכשוויות איכותיות ומודרניות

תיבות הדואר שלנו ישלימו לכם את המראה העיצובי העכשווי של הבית/בניין. על גבי תיבות המכתבים, ניתן לחרוט את שם המשפחה ומספר הבית על גבי האלומיניום, בבניין משרדים ניתן לחרוט את שם החברה.בתיבות דואר שאין בהן חריטת שם, ישנה חלונית, בה ניתן להכניס קרטונית ועליה מודפסים הפרטים. חברת דיל עוז מייצרת את תיבות הדואר עם 2 אפשרויות של חלונית שם. אחת קטנה ורגילה וחלונית ואחת גדולה, לכל רוחב התיבה, שבה ניתן להדפיס מספר שמות גדולים וברורים.מפתח הכנסת הדואר על פי התקן הוא בגובה של 275 מ"מ. התקן קובע פתח זה, כדי שלא יהייה ניתן להכניס את היד פנימה ולשלוף את דברי הדואר הנמצאים בתוך התיבה.במקביל לא ניתן להכניס חוברת עבה או ספר, ויש צורך להוציא חבילה כזו מסניף הדואר הקרוב. חברת דיל עוז בע"מ יכולה לייצר תיבות שמותקנות בתוך ויטרינה שצמודה אל דלת הכניסה, או תיבות שמותקנות על עמוד בגינה, או לחילופין תיבות דואר שמותקנות על הקיר, היתרון בתיבות שמותקנות בויטרינה, שהדיירים לוקחים את דברי הדואר בתוך הלובי, ולא נאלצים לצאת החוצה בתנאי מזג אויר של קור או חום. יחד עם זאת, תמיד תמצאו בסביבת תיבות הדואר ניירות ולכלוך שהדיירים לא הקפידו להכניס לפח האשפה. לעומת זאת, תיבות שמותקנות על מעמד, יכולות להיות יותר מרוחקות מדלת הכניסה. ניתן להוסיף תיבת "אשפתון" עבור ניירת מיותרת, ואז אזור דלת הכניסה והלובי יישארו נקיים.

תיבות דואר | תיבות מכתבים לא מה שחשבתם

ישנם מעמדים מדגמים שונים. היקפי – המקיף את התיבה וחובק אותה, שולחני – מותקן בגינה או על ריצוף, על רגל אחת או שניים, או מעמד ריצפה/תקרה. מעמד זה מחוזק לריצוף ובמקביל גם לתקרה. (זאת במידה והתקרה לא גבוהה בצורה חריגה), בנוסף ישנו דגם של תיבות מרחפות בין 2 עמודי הבניין, ומחוזקות בפרופילים מעל ומתחת.כמובן שתמיד ניתן לחזור לרטרו, ולהתקין תיבות דואר על קיר הבניין בסגנון הישן והמוכר, צריך רק לוודא שההתקנה לא פוגמת במעבר הולכי הרגל ואין סכנת היתקלות בקופסת התיבות. אנו מומחים בייצור, התקנה והרכבה של תיבות דואר לפי דרישות הלקוח. אצלנו תמצאו רק את החומרים האיכותיים ביותר תוך הקפדה על התקנים הנדרשים.

מחיר תיבות הדואר לבניין מגורים משתנה מבניין לבניין עקב מספר פרמטרים לדוגמא: כמות הדיירים בבניין, סוג החומר ממנו תיבות הדואר עשויות, סגנון ועיצוב התיבות כלומר תיבות על מעמד, תיבות שקועות, תיבות צפות וכדומה, ומשפיעים נוספים על המחיר הם תוספות לתוצר המוגמר כמו מצחייה או גגון.

כייצרנים ומתקינים תיבות דואר, אנו מודעים לחשיבות דברי הדואר שמגיעים אליכם לתיבה ולתקנות בהן תיבות הדואר צריכות לעמוד, לכן אנו בחברת דיל עוז מציעים שירת תיקון תיבות דואר. סוגי התקלות בהן תזדקקו לטכנאי מקצועי הם: תיקון או החלפת מנעול שבור, חלון חסר או תקוע להכנסת מכתבים או דלת עקומה /תקועה להוצאת המכתבים. 

התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום 1-800-285-295 או במייל diloz111@gmail.com