תיקון תיבות דואר

שירותי תיקון תיבות דואר בבניינים משותפים

תיבות הדואר הן לרוב הפנים של חזות הבניין, כמו שאנו רוצים שדלת הכניסה לבית שלנו תהייה נקייה, תקינה ומזמינה כך גם חשוב שתיבות הדואר שלנו יראו יפות, אסתטיות וללא פגמים. אך לצערנו ישנם לא מעט מקרי ונדליזם, ניסיונות לפריצת המנעול לגניבת דואר או שהזמן עשה את שלו והבלאי של התיבות דואר נראה לעין ודרוש תיקון תיבות דואר.

חברת דיל עוז בע"מ מספקת שירותי תיקון תיבות דואר בנייני מגורים, החלפת מנעול שחוק או שבור, תיקון חלון או דלת תיבת הדואר.

לפרטים נוספים על תיקון תיבות דואר פנו אלינו בטלפון 1-800-285-295 או דרך צור קשר באתר.

 

תיקון תיבות דואר לשמירה על פרטיות דברי הדואר

לתיבות דואר מוכנסים פריטים חשובים - מדוע חשוב שתיבת הדואר תישאר נעולה ותקינה

למעט הפרסומות ושאר דואר הזבל שאנו מקבלים כמעט על בסיס יומי, ישנם מכתבים חשובים שאנו מקבלים כמו חשבוניות לתשלום, הודעה על קבלת דואר מחו"ל, צ'קים ואפילו הזמנות לאירועים, כרטיסי ברכה וכדומה. לכן, חשוב שתיבת הדואר שלנו תהיה עם מנעול תקין, וחלון התיבה יהיה שלם על מנת למנוע גניבת דואר או אובדן הדואר כתוצאה מפגעי מזג אוויר, רוחות וכו'.

חשוב לציין שחברת דיל עוז בע"מ מתקנת אך ורק תיבות דואר שנקנו מהחברה למעט החלפת מנעול.

בעיות נפוצות המצריכות תיקון תיבות דואר

אנו מציינים מספר דוגמאות, אשר מצדיקות התערבות של בעל מקצוע לתיקון תיבות דואר. אולם ראוי להדגיש כי נציגי השירות של חברת דיל עוז בע"מ, ישמחו לקבוע לכם קריאת שירות בכל מצב בו יש צורך בביצוע תיקון, חידוש או שדרוג של תיבות הדואר.

תיקון מנעול תיבת דואר שבור – חשיבות מנעול תקין היא לשמירה על פרטיות, לכן במקרים בהן המנעול שבור יש להחליפו על ידי טכנאי מוסמך מטעם החברה למניעת נזקים אחרים. אנו מבצעים החלפת מנעולים בכל סוגי תיבות הדואר, גם אלה שאינן מיוצרות על ידנו.

תיקון דלת תיבת דואר לא תקינה או שבורה – לדלת של תיבת הדואר ישנה חשיבות לא קטנה, הדלת היא סוג של מגן מפני רוחות, ניסיונות גניבה והסתרת כמות וסוג המכתבים בתיבה. לכן במידה והדלת עקומה או שבורה ולא ניתן לסגור אותה כהלכה, רצוי לתקנה או להחליפה ע"י טכנאי מוסמך מטעם החברה.

תיקון חלון תיבת דואר עקום או חסום – במקרים רבים לאחר זמן ארוך של שימוש או כתוצאה מפגיעה חיצונית כל שהיא, חלון תיבת הדואר אשר דרכה מוכנס הדואר לתיבה. מתעקם או נחסם ומתעורר קושי בהכנסת דברי הדואר שלכם לתיבה. פעמים רבות נגרם נזק לדברי הדואר כאשר יש צורך לדחוף אותם בכוח דרך חלון תיבת הדואר המעוות.

אלו היו שלוש דוגמאות קלאסיות על בעיות נפוצות בתיבות דואר, אשר ניתנות לתיקון ע"י טכנאי מוסמך. אך במקרים בהם תיבות הדואר ישנות מאוד אנו ממליצים לרכוש תיבות דואר חדשות אשר יספקו הגנה מקסימלית לדברי הדואר שלכם.

החלפת תיבות דואר של בנייני מגורים

החלפת תיבות דואר מתבצעות במקרים בהם תיבות הדואר נפגעות באופן חמור או כשהתיבות ישנות מאוד. כאשר מתקבלת ההחלטה על החלפת תיבות הדואר, מרבית ועדי הבניינים רואים זאת הזדמנות טובה לביצוע שינוי משמעותי, שדרוג וחידוש של חזות הבניין, על ידי החלפה גם של דלתות כניסה לבניין משותף וחידוש מראה אזור הכניסה כולו. 

חברת דיל עוז מציעה לכם מגוון גדול של עיצובים חדשניים ומודרניים של דלתות כניסה לבניין ותיבות דואר תואמות להשלמת מראה אסתטי ונקי.

אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהיות חלק מכובד ונכבד מלקוחות דיל עוז בע"מ.
חברת דיל עוז בע"מ מספקת שירותי תיקון תיבות דואר לבניין מגורים ולבתים פרטיים החלפת מנעול שחוק או שבור, תיקון חלון או דלת תיבת הדואר.
לפרטים נוספים על תיקון תיבות דואר פנו אלינו בטלפון 1-800-285-295 או דרך צור קשר באתר.