התקנת אינטרקום

התקנת מערכות אינטרקום מתקדמות לבית פרטי או בניין מגורים

חברת דיל עוז בע"מ מתמחה בהתקנת מערכות אינטרקום מתקדמות, החברה מספקת מערכות אינטרקום של החברות הגדולות והמוכרות בתחום מערכות אינטרקום, כגון חברת TADOR , MASYB , VIDROM ועוד.  לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנות פנו אלינו בטלפון 1-800-285-295 או דרך צור קשר באתר.

אנו בחברת דיל עוז בע"מ מציעים לכם מגוון רחב של מערכות אינטרקום מתקדמות, מערכות אינטרקום דיגיטליות או אנלוגיות מותאמות לבניין דירות, בניין משרדים, בתים פרטיים, מפעלים ועוד, כל המערכות אינטרקום שאנו משווקים כוללות התקנה באתר לקוח או העסק, ניתן לרכוש את המערכת גם להתקנה עצמית.

מערכת אינטרקום מאפשרת ליצור קשר בין דלת/שער הכניסה לבין העובד או האדם שנמצא בצד השני, הפופולאריות של מערכות אינטרקום נובעת מ-2 סיבות עיקריות, היכולת לפתוח את הדלת בלחיצת כפתור אשר מקלה עלינו את המשימה, והיכולת לשוחח עם האדם שנמצא בצד השני, ואף לראות אותו דבר התורם לביטחונינו, בין אם מדובר בילדים שנמצאים לבד בבית, ובין אם מדובר בעובד במפעל הרי ש-2 היתרונות שמנינו הינם יתרונות משמעותיים.

מערכת אינטרקום הינה מערכת חשובה לביטחון הדיירים. מערכות אינטרקום עוזרות לנו לראות ולתקשר עם האנשים שנמצאים בכניסה לבניין ולבית. היום בזכות הטכנולוגיה ניתן להוסיף שדרוגים ותוספים בהתאם לדרישות הלקוח. לדוגמא, אינטרקום עם טלוויזיה, אינטרקום מחובר לטלפון קווי, ואפילו אינטרקום עם אפליקציה, הכל על מנת לייעל את המערכת ולהפוך אותה למערכת איכותית וטובה עבור המשתמש. חברת דיל עוז בע"מ עובדת שנים רבות בתחום התקנת מערכות אינטרקום מתקדמות, ומבצעת את ההתקנה במספר שלבים.

השלב הראשוני הינו התקנה של פאנל חיצוני – התקנת פאנל חיצוני כוללת הרכבה של מנעול המתחבר לדלת, ופועל על פי בקשת לקוח. המנעול בדרך כלל הינו מנעול חשמלי המופעל על ידי קבלת מתח מהפאנל כאשר מתקבלת בקשה לפתיחת הדלת. אפשרות נוספת הינה מנעול אלקטרו-מגנטי שבו קיים זרם תמידי, המפסיק עם קבלת בקשה מהפאנל לפתיחת הדלת.
השלב השני הינו חיווט הפאנל לארון תקשורת – לאחר התקנת הפאנל החיצוני יש צורך לחבר אותו לארון התקשורת. החיבור נעשה על ידי העברת כבל דרך צנרת לארון התקשורת שנמצא בתוך הבניין. (בבניינים חדשים, החשמלאי בד"כ מתקין מראש צנרת עם חוט משיכה, אך כאשר לא קיימת צנרת יש להתקין אחת חדשה). לאחר מכן מתבצע חיבור של הכבלים אל הנקודה הייעודית של האינטרקום בבתים – שפופרת או מסך טלוויזיה.
אם תרצו להוסיף כבל רשת למערכת האינטרקום על מנת ליצור קשר בין האינטרקום לאינטרנט ישנו צורך בחיווט נוסף.

לקביעת פגישת ייעוץ ומתן הצעת מחיר ללא תשלום וללא התחייבות התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 1-800-285-295  או במייל diloz111@gmail.com