אינטרקום / אינטרקום מצלמה

דלתות כניסה בשילוב מערכת אינטרקום מותאמת ונוחה

חברת "דיל עוז בע"מ" תתקין בביתכם מערכת אינטרקום ממגוון רחב לבחירתכם. אינטרקום דיגיטלי או אנלוגי בשילוב מצלמה ומוניטורים בדירות. יש באפשרותנו לשלב מערכת אינטרקום מהמתקדמות בעולם על פי דרישת הלקוח. ניסיון של עשרות שנים בתחום, תורם לביצוע המושלם.

צרו קשר לטלפון מספר 1-800-285-295 או במייל diloz111@gmail.com ואנו נפיק לכם הצעת מחיר ללא תשלום. 

חברת דיל עוז, צברה ידע ונסיון במהלך עשרות שנים, בהן אנו מתקינים מערכות אינטרקום מתקדמות לבניינים.בתחום זה, נדרשת הבנה רבה ומקצועיות , כדי שכל הבניין יוכל להפעיל את המערכת בקלות וללא תקלות.

דיל עוז בע"מ מספקת מתקינה ומפעילה מערכות אינטרקום/TV שונות , ממגוון החברות המובילות בתחום זה.

חברת  VIDROM היא הנפוצה והמוכרת ביותר בבניינים מזה שנים רבות. דיל עוז בע"מ מתקינה אותה בבניינים רבים לשביעות רצון הדיירים. המערכת איכותית ומתכתית ומאד נוחה לשימוש. אין צורך לאתר את שמות הדיירים כי השמות עולים ומופיעים על הצג בסבב, לפי סדר אלף-בית,  כשמימין מופיע מספר הדירה.

אנו עובדים גם מול חברת MASYB המציעה מערכת מודרנית עם פנל דיגיטלי תאורה כחולה, הנוחה למשתמש, כולל קודן ואפשרות לקורא קירבה.המערכת דוברת עברית והינה בעלת צג להוראות אלפון שמות לחיוג לדייר. המצלמה רחבה במיוחד 140 מעלות. פתיחת הדלת נעשית על ידי תג או על ידי מדבקה, אותה מדביקים בגב הטלפון הנייד.המערכות הכוללות מצלמת וידאו, מותאמות עד 250 דיירים עם אפשרות למסך  7" שקוע, או מסך 4.3 " שניהם צבעונים וללא שפופרת.

חברה נוספת הינה חברת TADOR , מהגדולות בארץ בתחום מערכות אינטרקום שונות. החברה מתמחה במערכות אינטרקום טלוויזיה לבתים משותפים, ושמה דגש רב לצרכי הלקוח מבחינת המוצר התמיכה והשרות.לחברה יש מבחר גדול ביותר של אפשרויות ופתרונות אינטרקום או אינטרקום / TV .הפנל נוח לשימוש, מואר וברור.

היחידות הדירתיות קיימות בגדלים שונים, המסכים צבעוניים, עם שפופרת או לאו. בנוסף ניתן לקבל קודן לפתיחת דלת בדגמים שונים. ניתן לקבל מסכים בגדלים שונים, באיכות גבוהה.הדיירים כמובן משתמשים בקוד הכניסה. בנוסף ניתן לקבל מערכת הכולל בתוכה קורא כרטיסי קירבה. הדיירים יכולים להזמין תגים על פי רצונם. תג כניסה מאד נוח לילדים או למבוגרים. כשבבנין קיימת מערכת אינטרקום ישנה, והם רוצים להחליף את דלת הכניסה ואת מערכת האינטרקום, אין הכרח להחליף את המכשירים הדירתיים, ובמידה והם תקינים, הם יותאמו למערכת האינטרקום החדשה ללא עלויות נוספות. בנוסף ניתן להפעיל את האינטרקום גם על ידי  "חייגן" – חיבור לחברת בזק על ידי הזמנת קו טלפון על יד הכניסה לבניין. בדרך זו למעשה כל לחיצה על מספר דירה, יוצר חיוג למספר טלפון המופיע בזיכרון המערכת. בדרך זו, אין צורך בתשתיות חיווט לדירות, והחיבור מתאים עד ל-99 דירות, ופתיחת דלת האינטרקום היא על ידי הקשת מספר אחד.

חברת דיל עוז בע"מ תתקין תתאים ותפעיל עבורכם את המערכת הנכונה, המותאמת והנוחה לכם וכך תוכלו להשתמש בה לאורך שנים ארוכות.

צרו קשר עוד היום לטלפון 1-800-285-295 או במייל diloz111@gmail.com ואנו נגיע אליכם למתן הצעת מחיר ללא תשלום.