דלתות כניסה לבניין משותף מחירים עיצובים ומפרטים

דלתות כניסה לבניין מגורים בתוספת אינטרקום ותיבות דואר

דלתות כניסה לבניין משותף מחירים אטרקטיביים של חברת דיל עוז בע"מ, תכנון, ייצור והתקנה מקצועית של דלתות כניסה, באיכות גבוהה ומחירים אטרקטיביים. אנו מאפשרים לכם שילוב מדהים של מגוון עיצובי דלתות כניסה לבניין בתוספת תיבות דואר, אינטרקום ומפרטים ייחודיים של דיל עוז בע"מ לבחירתכם.
לפרטים נוספים על דלתות כניסה לבניין משותף מחירים, הזמנות וקביעת מועדי הספקה והתקנה צרו עמנו קשר בטלפון 1-800-285-295 או דרך צור קשר.

מאפיינים של דלתות כניסה לבניין משותף מחירים ואפשרויות

אנו בדיל עוז בע"מ מתמחים במתן מענה ייחודי על ידי "תפירת" חליפת כניסה מיוחדת לכל בית משותף, אולם, מבנה ציבור או בניין פרטי או בניין משרדים. אנו מתייחסים לדלתות כניסה לבניין משותף מחירים, ומפרטים נלווים, באופן שונה מספקי דלתות כניסה לבניין משותף אשר רק עוסקים במכירה והתקנה.
בתהליכי העיצוב והכנת הצעת המחיר שלנו מושם דגש ראשון במעלה על השילוב בין צרכי הלקוח, המשאבים העומדים לרשותו וייחודיות התנאים הפיזיים של הבניין, אשר בו אמורה להיות מותקנות דלתות הכניסה. דלתות כניסה לבניין הן רק חלק ממכלול אלמנטים המרכיבים את הכניסה לבית המשותף.
בזכות הניסיון הרב שלנו תוכלו למצוא אצלנו דלת כניסה לבניין בהתאמה אישית שלכם.

אלמנטים נלווים לדלתות כניסה לבניין משותף מחירים לבחירה

אנו בדיל עוז בע"מ, ערוכים לתת מענה למכלול האלמנטים אשר נלווים לדלתות כניסה לבניין משותף. חשוב לציין כי אנו מאפשרים לכם מבחר עצום של אפשרויות גימור ועיצוב של דלתות כניסה לבניין שלכם. כיום דלתות הכניסה אינן דומות בין בניין אחד לשני.

גם כאשר מדובר בבניינים חדשים הרי שמקובל היום כבר בתהליכי העיצוב לשאוף לכך שהעיצוב הייחודי של המבנה כולו יבלוט לעין.
כפועל יוצא, גם דלתות הכניסה של המבנה יהיו ייחודיות ולכן נדרשת כמעט תמיד הכנת תוכנית ייחודית לכניסה של כל מבנה על מנת להתאים לו את דלתות הכניסה והאלמנטים המתאימים לו.

אצלנו ניתן למצוא דלתות כניסה לבניין במגוון מחירים החל מ-3000 ש"ח ומעלה. בדיל עוז ניתן להזמין צביעה מיוחדת של אלומיניום, דלת עם מנוע חשמלי, עיבוי זכוכית,פרזול לדלתות סיקורית (מעל 10 מ"מ עובי), זכוכית שלמה במקום בחלקים ועוד.

דלתות כניסה לבניין משותף יכולות להיות כאמור בעלות ממדים ומראה סטנדרטי אך יש לזכור שדלת הכניסה לבניין היא רק מרכיב אחד בחליפת הכניסה הייחודית אותה אנו תופרים עבורכם.

תיבות דואר לשילוב עם דלתות כניסה לבניין משותף

כאמור קיים מגוון גדול של תיבות דואר אותם ניתן לשלב בדלתות כניסה לבניין. תיבות דואר בפנל הצמוד לדלת עצמה. תיבות דואר צפות, צמודים לקיר בלובי הפנימי של הבניין. תאי דואר צמודים לקיר באזור שמחוץ לדלת הכניסה. תיבות מכתבים ממוסגרות לקיר או תיבות דואר ניצבות עצמאית בתוך הלובי או מחוצה לו.

על מחירם של תיבות דואר משפיע כמובן מספרם, הסגנון ורמות הגימור השונות.

שילוב אינטרקום בדלתות כניסה לבניין משותף.

אינטרקום או אמצעי אחר של תקשורת והפעלה חכמה מקובל כיום להתקין לא רק בדלתות כניסה של בניין משותף. כיום מקובל להתקין אמצעי שליטה על דלת הכניסה בבתים פרטיים וכן בכניסה לחצרות פרטיים וכמובן גם בבנייני משרדים ואפילו בחנויות לתכשיטי יוקרה.

אנו בדיל-עוז בע"מ מתאימים לכל כניסה את החליפה בהתאם למאפייני המקום ולמשאבים התקציביים. ניתן להזמין מערכות אינטרקום מתקדמות הכוללות מגוון אמצעי שליטה וכן מערכות אינטרקום שמשולבות בפנל הצמוד לדלת או צמוד לקיר וזאת כאמור בהתאם למאפייני הכניסה.

לפרטים נוספים על דלתות כניסה לבניין משותף מחירים, הזמנות וקביעת מועדי הספקה והתקנה צרו עמנו קשר בטלפון 1-800-285-295 או דרך צור קשר.